Siedzę na tej spółce dlugo i rzeczywiście buja jak przy zbieraniu pod coś. Torpol właśnie wygrywa przetarg na obwodnicę kolejową poznania 1.5 mld. Gdyby wszedł pfr to za kwartał może zobaczymy dofinansowanie do nowej linii produkcyjnej za np 200 mln PLN i zamówienie na stal za 2mld w np. 5 lat. Przy tej skali projektów jakie mamy w PL do zrobienia nie było by w tym nic dziwnego.