I bardzo dobrze!
Oglądałem fragmenty tego spotkania. Uważam, że dobrze - Pisowcom nic nie zrobicie, oni są ponad prawem, które same tworzą w ramach ich potrzeb i zarazem łamią również w ramach ich potrzeb. Ale wszystko do czasu - Hitler też myślał, że stworzył 1000 letnią Rzeszę!
Dobrze, że PO i NIK się interesują ( jako opozycja do PIS całkiem normalne zresztą ) - ale to nie wystarczy choć to i tak sukces. Jak pisałem na forum IDEI walcząc z Armią Trolli Pisowskich to te sprzedawczyki twierdzili, że nawet Poseł Jachira (uważam, że mądra kobieta i przynajmniej się lepiej prezentuje od tych pisowskich nieudaczników ) się tym nie zainteresuje -
widzicie MOI UKOCHANI PISOWCY! Świat się zmienia,
Natomiast tam faktycznie są tragedie ludzkie - a Wy PISOWCY jak zwykle jednemu dacie ( czemu samorządy dostały rekompensatę w ramach restr. PBS a inni już nie? ) Bo Pisowcy mogą wszystko - chcą mnie jutro powiesić - mają tyle służb, że nawet nikt by nie wiedział co się ze mną stało. Pozostaje wierzyć w Polskę, w uczciwych Polaków i Urzędników Państwowych - i że odrzucą tą zakałę Pisowską ( nazwałbym to jednym słowem - WIELKA MANIPULACJA ) należącą jednak do Narodu Polskiego.
Z drugiej strony trzeba pamiętać, że to Polacy, którzy zbłądzili - może zabrakło autorytetów, może miłości?