Ledwo się otworzyło i już jest -7%
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Ale mam polew z tej spółki BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Kupicie sobie trochę będziecie sprzedawać po 50groszy BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA