11,20 moim zdaniem .Bo poprzednio było max 5,80 przy znacznie gorszych raportach. Teraz mamy zyski, co prawda 18 500 000 nowych akcji ale nabytych za gotówkę jednego inwestora pod sugestię z ostatnich inf o nowej strategii spółki. A trzeba jej przyznać że ma sklepy w 10 krajach UE. Gotowa linnia dystrybucji. Sezon komunijny przed nami więc kolejny kwartał na plus a jesteśmy po Walentynkach.