Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,94 zł , zmiana od tamtej pory: -59,51%
Mój wpis był dłuższy ale coś lub ktoś obciął resztę moich rozważań. Dalszy wątek napiszę w skrócie. … z drugiej strony działanie na szkodę inwestorów przez spółkę poprzez niedomówienia, brak udzielenia stosownych i ważnych informacji dot. planowanych działań, niedokończonych prac, przedłużanych terminów, podpisywania niekorzystnych umów (info post factum), itp. Znaczne spadki bądź wzrosty na akcjach tej spółki przed podaniem komunikatów, informacji istotnych lub w ogóle bez informacji mających wpływ na cenę akcji świadczy mani..lacjach ww. Dlatego w mojej ocenie mam prawo przestrzec niedoświadczonych, że nie było w wielu sytuacjach na tej spółce odzwierciedlenia ceny do analizy fundamentalnej czy technicznej. Działania spółki i/lub podpuszczaczy w danych momentach wpływały bardziej na decyzje niedoświadczonych inwestorów niż racjonalne przesłanki. A teraz ci co mieszają spokojnie mogą zaznaczyć łapki w dół. Informuję, że to jest moja opinia. A wy młodzi rozważnie podchodźcie do inwestycji.
  • 10:33 Autor: ~Chris
  • Re: 10:33 Autor: ~Żuk
  • Re: 10:33 Autor: ~Yoga
  • Re: 10:33 Autor: ~Spokojny
  • Re: 10:33 Autor: ~Yoga
  • Re: 10:33 Autor: ~Spokojny
  • Re: 10:33 Autor: ~żeglarz
  • Re: 10:33 Autor: ~Spokojny
  • Re: 10:33 Autor: ~rekin
  • Re: 10:33 Autor: ~Spokojny
  • Re: 10:33 Autor: ~rekin
  • Re: 10:33 Autor: ~Spokojny
  • Re: 10:33 Autor: ~rekin
  • Re: 10:33 Autor: ~żeglarz
  • Re: 10:33 Autor: ~rekin
  • Re: 10:33 Autor: ~żeglarz
  • Re: 10:33 Autor: ~rekin
  • Re: 10:33 Autor: zeglarz
  • Re: 10:33 Autor: ~Spokojny
  • Re: 10:33 Autor: ~Hehehe
  • Re: 10:33 Autor: ~Złoty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 -4,76% 2,00 2026-05-29 15:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.