Dnia 2023-03-01 o godz. 12:08 ~Marina napisał(a):
> Ta teraz nie znam nigdy mu nie wpłacałam dobre dobre. Ludzie twojego pokroju kupują all in Amber gold i lecznicze garnki. Teraz mają farmazona21 za boga
Potwierdzasz tylko moja teorię. Uważasz, że wiesz lepiej co robię, komu wpłacam itd... :)
Coraz słabsze jesteście trole, albo instrukcje dostajecie stare, które jak widać jeszcze sięgają czasów Amber Gold, co też potwierdza moją teorię, że płacone macie ochłapy za swoją pracę, ale jak to mówią "płaci się za jakość", choć uwążam, że i tak za dużo.
Co do reszty, łączenie z twoją lotnością umysłu, podtrzymuję zdanie, a pisząc bzdury jak powyżej pogrążasz się coraz bardziej. ;D