Dnia 2023-03-01 o godz. 11:46 ~Marina napisał(a):
> To idź zgłoś wniosek patentowy na swojego nicka na bankierze. Plus zakaz nadawania imion Marina nowonarodzonym dzieciom. A btw. Przelewik do farmazona21 już zrobiłaś ? Jak tak kopiowanie ruchów -19 czy większą strata
Jak to mówi powiedzenie "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Widać zgadłam pisząc o twoich predyspozycjach umysłowych, bo brak honoru ponownie potwierdzasz powyższym wpisem.
Co do instytucji czy ludzi o których piszesz, nie znam i nie mam zwyczaju robić przelewów nieznanym, ale ten który tobie robi przelewy za siedzenie na forum i pisani bzdur na pewno może czuć się oszukany. Przepłaca za twoje umiejętności. I to grubo przepłaca....
On traci pieniądze, ty czas. ;)