Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: -32,26%

raport za 3Q

Zgłoś do moderatora
jak dla mnie wszystko zgodnie z planem. Jak najbardziej na plus. Goły wynik netto może mylić z powodu dodatkowych jednorazowych kosztów puszczenia do sądów wierzytelności, które mogłyby się przedawnić gdyby weszła nowelizacja kc.

Jak ktoś nie potrafi czytać raportów i wyciąga błędne wnioski mógł sprzedać. Dla mnie to kolejne potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 5,00% 21,00 2023-12-08 16:09:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.