Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,90 zł , zmiana od tamtej pory: 6,02%

Raport za 2Q 2021

Zgłoś do moderatora
Nie wiem dlaczego ale mam jakieś dziwne przeczucie ze raport za 2Q będzie ogromnym zaskoczeniem in plus. Biorąc pod uwagę ze 2Q20 był pod znakiem pandemii i lockdownow to wyniki powinny być dużo lepsze a co za tym idzie potencjalny wzrost kursu akcji może spowodować walkę o kolejne szczyty. Ciekaw jestem kiedy będą informacje na temat jakichś większych przejęć co będzie kolejnym paliwem napędowym oraz czy dywidenda za ten rok również będzie dużo wyższa i może otrzeć się o 1.40-1.50 na akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE 3,17% 42,30 2022-09-30 11:59:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.