Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,40 zł , zmiana od tamtej pory: 47,55%

Raport za 2021

Zgłoś do moderatora
Optymistyczne dane które w sumie już wiedzielismy i sa zapewne w cenie choc kurs moim zdaniem powinien isc w gore bo ostatnio stoi w miejscu.
https://woodpecker.co/investors/raporty-okresowe/
  • Raport za 2021 Autor: ~misiekzkrk
  • Re: Raport za 2021 Autor: ~misiekzkrk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WOODPCKR -1,63% 30,10 2023-06-02 10:33:24