Forum Giełda +Dodaj wątek

Raport UKE za 2010 rok

Zgłoś do moderatora
Na onet.pl: http://gielda.onet.pl/forum.html?&discId=10994991&threadId=90005182&AppID=325?hashr#forum:MSwzMjUsMjUsOTAwMDUxODIsMjI0OTYyNTAwLDEwOTk0OTkxLDAsZm9ydW0wMDEuanM=

Ja dodam tylko:
- kwartalny przychód jest równy należnościom krótkoterminowym - ALARM - tej spółce nikt nie płaci za wystawiane faktury!!!

- wzrost stanu należności krótkoterminowych to połowa kwartalnych przychodów - ALARM - ktoś przecież mówił, że większość klientów to prepaid, a oni płacą z góry!!!

Kama

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -2,50% 2,34 2020-05-28 09:40:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.