Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,88 zł , zmiana od tamtej pory: -79,54%

Raport - pozytywne zapowiedzi w styczniu

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BTC-STUDIOS-S-A-Postepy-prac-w-produkcji-gier-raport-miesieczny-8031428.html
(...) Sadie Sparks' Magic Match" Android, iOS - ustalenie nowego terminu premiery gry na rynku europejskim i afrykańskim na pierwszy kwartał 2021. Po premierze gry w regionie LATAM gra przechodzi ostatnie modyfikacje oraz eliminowane są wszelkie niedoskonałości i błędy.

“Taffy's Food Run" Android, iOS - wydanie planowane wstępnie na pierwszy kwartał 2021. Trwają obecnie prace optymalizujące. Gra jest przygotowywana do premiery w 2021 roku, przy założeniu pozytywnych wyników testów zaplanowanych na styczeń 2021. Po ukończeniu finalnych testów zapadnie decyzja o dokładnej dacie premiery.

“Sadie Sparks - Magic Words" Android, iOS - wydanie planowane na 2021

"Smooth Wheel" – w grudniu 2020 roku trwały ostateczne fazy testów przed oficjalną premierą gry. Gra została odpowiednio zoptymalizowana i udoskonalona. Zgodnie z planem, po okresie świąteczno-noworocznym rozpoczynają się światowe testy User Acquisition (UA) poprzedzające docelową kampanię gry w styczniu 2021. (...)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,98% 0,79 2021-12-08 11:10:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.