Przeczytałem , a własciwie zobaczylem tabele z jakimis cyframi , z czego nic nie wynika.
Ta spolka nie zajmuje sie niczym, nic nie produkuje, w nic nie inwestuje, nie przynosi zadnych dochodow, wiec pytam, a milosc Pana, dlaczego ludzie inwestuja swoje scharowane pieniadze w taka firmę? Ja stracilem wiele na tej Spolce i nie ukrywal tego, ale widze ze wielu pisze ze stracilo tylko 1000 zl i takie tam. Przyznaje jestem frajerem bo zainwestowac w taka firme ...brak slow. Czy jest ktos ze spolki kto moglbym przekonac inwestorow do zakupu akcji i powiedziec czym ta firma sie naprawde zajmuje , o co tu chodzi?