Forum Giełda +Dodaj wątek

Raport miesięczny

Zgłoś do moderatora
"W grudniu 2010 trwał intensywny proces rekrutacyjny skoncentrowany na rozbudowie zespołu SATIS zarówno od strony sprzedażowej, jak i developerskiej. Działania HR zakończyły się przyjęciem kolejnych handlowców, programistów, oraz założeniem w SMT Software wewnętrznego Call-Center, którego zadaniem będzie zintensyfikowanie aktywnych działań sprzedażowych w roku 2011."

___________________________________________________________________

No to rozpoczynamy silną ekspansję z Satisem. Kluczem do sukcesu będą moim zdaniem:

-Intensywna i skuteczna reklama
- Wysoka elastyczność produktu-zdolność SMT do mocno zindywidualizowanej wersji Satisa
- Najbardziej zaawansowany technologicznie produkt na rynku w cenie abonamentu w okolicach 100pln/samochód (obiekt) miesięcznie
-Wsparcie marketingowe Grupy ADV w procesie pozyskiwania nowych klientów
-Współpraca z firmami leasingowymi

Pierwsze informacje o faktycznej ilości pojazdów "w Satisie" powinny pojawić się w raporcie rocznym. Aktualnie liderzy rynku polskiego mają ok.20-25 tysięcy pojazdów (Finder, Autoguard, Softra) - jest szansa na dogonienie ich.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SMTSOFT 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.