Każdy oczekiwał dobrego zysku z tantiem a tu kiszka. Nie zdziwie się jak zlecimy jeszcze niżej...
Kolejna spółka z gamingu która miała dać świetna stopę zwrotu a tu lipa. Huuuge, PCF, GOP, Gaming Factory, Simfarbic to tylko kilka spółek z debiutu z ostatniego roku i wszędzie padaka.