Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,70 zł , zmiana od tamtej pory: 17,95%
Raport lepszy r/r, ale analitycy ocenili zarząd na 3 minus, bo zysk netto poniżej konsensusu (ja dalej daję 3 plus), choć w takim tempie to marzenia pana Premiera o dogonieniu Niemiec pozostaną marzeniami, skoro na takim rynku wzrostowym zarząd tak słabo sobie radzi, choć zysk rośnie i szykuje się lokata na 5%, Czekamy na raport roczny, zarząd musi zacząć sprzedawać, to co nieefektywnie i mało perspektywiczne, a nie trzymać wszystko i brać kredyty, bo przyjdzie kryzys i zostanie z ręką w nocniku, a teraz na boomie ktoś to kupi, a najlepsze działki sobie zostawić, trzymać i realizować projekty, a mając gotówkę kupować okazje, jak przyjdzie kryzys, a jak nie to i tak wygra, bo najlepsze urosną i nie będą zadłużeni.
  • Raport 3Q Autor: ~Czaswbićszpadel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHN -0,36% 13,80 2020-02-17 16:34:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.