Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: 102,86%

Raport 2019

Zgłoś do moderatora
Dobry raport, zysk większy niż niż 2018, 75% przychodów spółki jest w euro, więc przy pozycji umacniania się tej waluty i słabnięciu złotego to tylko lepiej dla spółki, branża niedotknięta koronawirusem (poza częścią działalności, która ma przychód z owych systemów samochodowych/ poza tym wspieranie teleinformatyczne i działalność internetowa tylko na plus.
Jedynie obroty małe i transkacji mało. Ciekawe czemu?
pozdrawiam
  • Raport 2019 Autor: ~fryderykniczegosobie
  • Re: Raport 2019 Autor: ~Tom_Jerry

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 1,43% 7,10 2020-11-27 14:13:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.