w przeciwieństwie co do nie których tu piszących stwierdzam ,że pomimo problemów z zamkniętymi granicami spółka się rozwija co ma odzwierciedlenie w pozycji należności krotkoterminowe
tak jak sie spodziewałem obecny raport to w większości wypracowany i zaksięgowany przychód z Voolta po 500 k w miesiąc kto kumaty to wyczyta ,że voolt ladnie przyspieszył w kwietniu oddając 200 kw i tym samym podwoił przychody do 1 mln na miesiąc teraz z mojej strony czekam na potwierdzenie tej sytuacji w maju .
moje rekordowe obilczenia przesuwam na 2 kwartał a reszty i tak dowiem się na W Z A
pozdrawiam leszczy z których mam ubaw po pachy