Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: -6,08%
Nawet na anglojęzycznej stronie jest analiza Polaris jeszcze z przed wyników, sugerująca dobrą inwestycję długoterminową https://simplywall.st/stocks/pl/retail/wse-pit/polaris-it-group-shares/news/polaris-it-group-sas-wsepit-fundamentals-look-pretty-strong/amp
  • Rafael Autor: ~Rafael
  • Re: Rafael Autor: ~wywalone_jaja
  • Re: Rafael Autor: ~Znawca
  • Re: Rafael Autor: ~kosmaty50
  • Re: Rafael Autor: ~ppp
  • Re: Rafael Autor: ~tr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT 0,36% 1,39 2021-12-02 15:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.