Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,92 zł , zmiana od tamtej pory: 105,16%

radze wywalic!!!

Zgłoś do moderatora
niedlugo bedzie klepnieta mega emsjia akcji wiec teraz jest dobry czas zeby wywalic akcje bo niedlugo wjeda akcjie po 10 gr i o takich poziomach bediecie mogli tylko pomazyc
nie wspomne juz ze ci co brali na IPO dawno juz wywyalili wystraczy spojrzec na obroty w pierwszym tygodniu
zostala juz tylko ulica ktora bedzie karmiona jak kaczki
  • radze wywalic!!! Autor: ~jaTOwiem
  • Re: radze wywalic!!! Autor: ~prorok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 4,87% 18,30 2022-05-16 09:44:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.