Forum Giełda +Dodaj wątek

Radzę kupować...

Zgłoś do moderatora
j.w.
Jeśli jeszcze będzie okazja to za 4 a jak nie to każda inna cena do 4,2 też bardzo dobra. Owszem, każdy wie, iż lepiej było brać poniżej 3, ale taniej już nie będzie.
Zapewne kurs przez kilka najbliższych sesji się będzie wahał, to też może być jeszcze kilka dobrych okazji do kupna, jednak do końca przyszłego tygodnia 4,5 poniżej którego już nie zjedziemy.
Podsumowując, teraz już tylko w górę. Do końca roku z pewnością nie mniej niż 6, ale oczywiście może być o wiele lepiej...

Pozdrawiam tych co mają i tych co się przymierzają, szczerze polecam brać...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 1,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.