Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,90 zł , zmiana od tamtej pory: -21,01%

rachunek jest prosty. ruch na 75 pln

Zgłoś do moderatora
jeśli by się tak zdarzyło że kukurydza idzie 100% od dołków na 700
https://stooq.pl/q/?s=zc.f&c=1y&t=l&a=ln&b=0

to imc może nawet zarobić na czysto 500 mln pln (0.5 mld) , co daje 16 pln na akcje, co w perspektywie roku nawet 75 pln za akcje.

w obecnej sytuacji przy tak zmieniającym się klimacie żywność to mega okazja. w usa powodzie i susze na zmianę stawiają ceny ziarna na szczyty.
imc


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -5,32% 13,35 2019-11-21 16:25:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.