Forum Giełda - K.Kolany

Rachunek demo z WIG

Zgłoś do moderatora
Czy moglby pan polecic rachunek inwestycyjny demo z mozliwoscia inwestowania na indeksie WIG? Przejrzalem co proponujecie na bankierze i wszedzie jest tylko walutowy forex, w internecie rowniez nie udalo mi sie znalezc.

Pozdrawiam