Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 182,61%

R+G=<3 bo rolady muszom byc

Zgłoś do moderatora
a tyn sztadion przenamujymy na im ERNeSTa Pohla und ERNeSTa Pradella - te zdjencia lod tych dwoch synkow to jol wybieram co bandom nad stadionym - a stadion se wybieram z tych dwoch - manszaft bandzie sie RUCH OPORU nazywac(logo lostanie bo mi sie podobol) a na 3 biegu sie fajnie przyspieszol to sie nie bolc tego 3 bo to je TOP gear. no a co teraz - kibice niech sposrod siebie wybierom 1 sznajperja i 1 lobroncy i wpuszczac ich na koncowki meczow ostatnie 30 minut tela na rajzie.A kaj je na jutubie tyn kibic z gornika abo z ruchu co goldol ze "rolady muszom byc" bo mu pszajam tyn wlazi za DARMO na mecze!!! bo taki kibic to skarb bo maczety to na rolady sa a richtich synki uzywajom PIYNSCI(abo inaczyj RONK) a barwy jak indianery na LICACH se malujom abo na GYMBIE. ps. a kopalnie zawrzymy z gornikow se bizmesmynow porobi i tela

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RUCHCHORZ 0,78% 0,65 2021-12-08 11:00:00