Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,82 zł , zmiana od tamtej pory: -44,13%

Quercus - w stornę 7,50 zł

Zgłoś do moderatora
Spółka zdrożała wczoraj o ponad 9% wybijając poziom 7 zł oraz bardzo ważną strefę oporu. Wszystko to odbyło się w towarzystwie podwyższonych obrotów. Od pewnego czasu mamy do czynienia z sekwencją coraz wyższych dołków i szczytów, której jednak brakowało dynamiki typowej dla trendu wzrostowego. Wczoraj pierwszy raz w tej sekwencji pojawił się tak duży popyt. Być może jest to początek powrotu do długoterminowego trendu wzrostowego. Wybicie sprawia, że kolejnym celem kupujących jest poziom 7,50 zł czyli szczyt z czerwca ubiegłego roku. O możliwych wzrostach pisaliśmy 12 grudnia 2014 roku.

http://comparic.pl/quercus-qrs-cd-projekt-cdr-gorace-spolki-dnia/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -3,30% 3,81 2020-07-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.