Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,88 zł , zmiana od tamtej pory: -7,47%

Quercus C/Z 12, Skarbiec SKH C/Z 6, a po q2 4,6

Zgłoś do moderatora
Stosunek zysku do ryzyka na QRS malo zachecajacy, teraz duzo nie wzrosnie a moze mocno spasc. Mam nieodkryta spolke, w ktorej zysk to co najmniej 30% do ryzyka max. 10%, fundusz akcyjny SKH zarzadzajacy 4,3mld aktywow.
https://www.santander.pl/_fileserver/item/1504726
plus fenomenalne wyniki q2 i q3 (nawet na gorszym rynku byli czolowym funduszem) i niedowartosciowanie - c/z 6 a po wynikach 4,6; quercus c/z ponad 12!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS 1,70% 3,59 2022-05-16 14:12:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.