Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Pytanie o kontrakty terminowe

Zgłoś do moderatora
Jeśli depozyt wynosi 100 zl to czy druga strona może zarobić na kontrakcie więcej niż 100 zł?