Jaka była w końcu cena emisyjna serii I, tzn te 1,2 mln akcji które były emitowane za warranty subskrypcyjne serii C które obejmował BIOLABInvest ??
Bo tu https://www.bankier.pl/wiadomosc/VARSAV-GAME-STUDIOS-S-A-Zawarcie-umow-inwestycyjnych-w-zw-z-dokapitalizowaniem-spolki-8588270.html
jest napisane że
"Objęcie i opłacenie akcji w wykonaniu praw z warrantów powinno nastąpić w terminie nie późniejszym niż do dnia 31.12.2023 roku. Cena emisyjna akcji, do których objęcia uprawnieni są Inwestorzy, wynosić będzie 80% średniej najniższych kursów akcji Spółki z ostatnich 20 dni notowań akcji Emitenta w ASO NewConnect, przed dniem 30.07.2023 roku."
I jak sobie zerknąłem na kurs to akurat te 20 dni przed 30.07.23 to było zaraz po tej podbitce lipcowej (swoja droga niezła zagrywka, podbic kurs, ubrac ludz a potem sobie druknąć ponizej ceny rynkowej po zwale xd)