Forum Giełda +Dodaj wątek

Pytanie do wszystkich !!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
A może by tak wszyscy chętni do kupna ustawili by zlecenia zakupu na 5 zł na przykład i niech czeka. Ciekawe czy koleś co gra głupa sam ze sobą wywalił by choć 1 sztuke po 5 zł ? Jak myślicie?Oddałby 1 sztuke po 5 zł ?
Przecież tu ewidentnie trwa zabawa w "trzymanego" i różnice w cenach zleceń są duże.
Fajnie by to wyglądało - I oferta kupna 5 zł a oferta sprzedazy np- 8,15zł .
Tak by mozna było czekać chyba do Euro 2012 !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.