Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  250,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,00%

Pytanie do Mario

Zgłoś do moderatora
Chciałem się dowiedzieć co myślisz o sytuacji w Moviegames? Wiem, że kiedyś miałeś tą spółkę w portfelu. Czy uważasz że nadal jest to dobra inwestycja? Czy mają dobre perspektywy przed sobą czy lepiej zamykać tą pozycję. NIe ukrywam, że mam ją kupioną na poziomie 75zł i zastanwiam się czy sprzedać czy warto jednak poczekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAYWAY 0,00% 260,00 2025-11-10 17:00:00