Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -43,24%

Pytanie do akcjonariuszy!!!!

Zgłoś do moderatora
Jestem akcjonariuszem tej perełki i tak się zastanawiam czy January nie skończy podobnie jak Krauze, Karkosik czy inny Patrowicz. Jego biznes polega na przejmowaniu wydmuszek za grosze , a następnie odwrotne przejęcie spółki i emitowaniu potężnych ilości akcji. Z projektu uchwał na WZA już wiemy, że to będzie ASI, czyli nie będzie Saule, tylko ASI GIG. GIG ASI jest to spółka pau cwaniaków, którzy chca zainwestować w gaming potężne pieniądze, ale nie swoje. Problem jest jeden. Gaming już sie opatrzył na świecie. Teraz trzeba coś innego. Tak na serio to powiem, że chce się pomału ewakuować z tej perełki. Czekam na swoją cene i finał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMPERIO -0,67% 2,98 2021-10-21 17:00:00