Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,15 zł , zmiana od tamtej pory: -34,56%

Pytanie do akcjonariuszy!!!!

Zgłoś do moderatora
Czy Ktoś z Was pamięta po ile January kupował Setante. Czy tam było wezawanie, czy kupił od ubyłych udziałowców i po ile. Tak się zastanawiam. Wszystkie pozostałe swoje kupował za grosze, patrz adverigo, bbi, a tutaj po 1,92 zł i to zrobił na tą spółke wezwanie. Dzisiaj cena waloru to 5,15 zł , czyli raptem 2,5 razy większa od ceny wezwania. Normalnie January nie zadawał sie tak małą przebitką. Więc obecną cene uważam jeszcze że to jest jeszcze promocja. Po co pytanie o setante. Ano ten walor też chodził po 1 zł, a rok temu w lipcu po 35 zł, chociaż teraz jest już znacznie gorzej. Dziękuje za ewentualną odpowiedz.. Cierpliwości drodzy akcjonariusze, a będzie dobrze!!!!Pozdrawiam kumatych, a nie troli i naganiaczy!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,30% 3,37 2021-09-17 16:48:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.