Pytanie do akcjonariuszy, ktorzy dluzej siedza na tej spolce i lepiej ja znaja. Zauwazylem, ze czlonek rady nadzorczej Datawalk, Roman Pudelko, jest rowniez w spolce Mode. W tym roku rowniez zwiekszyl w niej procentowy udzial. Mode jest na drodze do przeksztalcenia i wprowadzenia przez nia do obrotu na NC jakiejs innej spolki.
I teraz moje pytanie, czy wiadomo cos o jakiejs spolce-córce lub spolce zaleznej datawalk? Czy mozliwy jest scenariusz, ze datawalk bedzie chcialo przez Mode wprowadzic jakas spolke na gielde?