Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,49 zł , zmiana od tamtej pory: 1 410,07%

PWRMEDIA a IdeaBank

Zgłoś do moderatora
IdeaBank udostępnił niedawno nowy produkt - IdeaCloud. Zasadniczo jest to narzędzie ułatwiające przedsiebiorcom posiadającym konto w tym banku zarządzanie firmą. Narzędzie zatem podobne (aczkolwiek oferujące dużo mniej możliwości) do flagowego produktu PowerMedia czyli ifirma. 

Z jednej strony to dodatkowa konkurencja dla ifirmy, ale z drugiej strony ciekawe jest, że banki zaczynają inwestować w tego typu narzędzia. Któryś z banków z mocną ofertą dla przedsiębiorców dla zachowania konkurencyjności może być zainteresowany takim produktem. Wtedy przejęcie PWM może okazać się łatwiejsze niż budowa własnego rozwiązania, szczególnie biorąc pod uwagę ponad 10000 klientów aktualnie korzystających z ifirma.

Co o tym myślicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 1,35% 22,50 2022-05-18 16:33:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.