Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,99 zł , zmiana od tamtej pory: 12,57%

Putin zrezygnował z Noworosji

Zgłoś do moderatora
Rebelianci z Doniecka i Ługańska panikują. Dla uspokojenia nastrojów Putin posłał im z powrotem oficera, który przedtem kierował rebelią. Uciekinierzy z terenów walk są karani , a następnie deportowani z powrotem na Ukrainę. Coraz większe wsparcie z zachodu i coraz bardziej pewni Ukraińcy. Są sygnały, że Putin chce z powrotem wcisnąć Donieck i Ługańsk do Ukrainy. Przejadło mu się.
A na Ukrainie w niedługiej przyszłości rozpocznie się boom odbudowy.
Natomiast rolnicy ze wschodniej Polski są zaniepokojeni konkurencją ukraińską.
A na Ukrainie rząd zachęca zagranicznych inwestorów do kupna firm i przejęcie ziemi. Nie robią ochronki jak u nas.
Czysty liberalizm, czysta konkurencja. Niestety, łapówki dalej są obowiązkowe.

A to wszystko to światło w tunelu. I Morze Czarne które jest oknem na Turcję, Chiny i Europę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 2,86% 18,00 2020-04-02 16:41:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.