Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 477,78%

Publikacja skonsolidowanego i jednostkowego

Zgłoś do moderatora
Publikacja skonsolidowanego i jednostkowego

W wyniku dokonywanych weryfikacji danych finansowych oraz prowadzonych rozmów z podmiotami mającymi uprawnienia do badania sprawozdań finansowych Emitent podaje:

- Zakończenie badanie sprawozdania rocznego przez biegłego rewidenta i publikacja jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Emitenta nastąpi nie później niż do 30.11.2019 r.;

 - Odbycie się Walnego Zgromadzenia dotyczącego zatwierdzenia sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2018 nastąpi nie później niż do 31.12.2019 r.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/FAST-FINANCE-S-A-Publikacja-skonsolidowanego-i-jednostkowego-7722724.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN -0,70% 1,42 2021-09-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.