Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -84,04%

Przyszłosc

Zgłoś do moderatora
odbicie od wsparcia dzisiaj fajne :) dodatkowo dzisiaj jak sie nie myle WZA :D gdzie napewno dowiemy sie wielu ciekawych rzeczy kapitalizacja niska :D szwagier lewandowskiego w RN cos czuje ze moze byc tu naprawde ciekawie :)
  • Przyszłosc Autor: ~Gawri
  • Re: Przyszłosc Autor: ~Kuba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 4,86% 0,37 2022-05-27 12:09:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.