Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,15 zł , zmiana od tamtej pory: -15,42%

Przyszłe kwartały

Zgłoś do moderatora
Jakie są wasze oczekiwania wobec przyszłych wyników? Ostatni raport wspomina o liście zamówień, która zapewnia pracę na maksymalnych obrotach fabryki do lipca 2021. Od czasu raportu, minęła jedna fala Covida, a teraz zaczyna się następna. Czy uważacie, że zlecenia mogły zostać wycofane i wyniki nie zostaną poprawione? Aktualnie spółka jest w świetnej cenie i operuje w bardzo stabilnej branży, co wg mnie gwarantuje wzrosty w tym roku na poziomie kilkudziesięciu procent (uwzględniając bardzo niską wycenę). Jakie jest wasze zdanie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA -1,40% 3,51 2021-08-02 16:25:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.