Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -76,19%

PRZYPOMNIENIE

Zgłoś do moderatora
MINOX UCZESTNICZY W WEJSCIU NA GIELDE I BIERZE 70%AKCI ZA X
NASTEPNIE ZBIJAJA KURS NA BARDZO NISKIE poziomy i Sprzedaje swoje udzialy 
PO CO? Po to żeby w minoksie zadeklarowac straty!!!!!
Podstawieni ludzie skupuja tanie akcje bo przecież nie chcą stracić kasy.
BARDZO PROSTY SPOSOB ZEBY WYPROWADZIC TROCHE KASY Z MINOXA .
Kurs pójdzie do góry.
2 mln gotówki w kasie a wycena 3 mln zysku za 2016 rok 0.6 mln prognoza na 2017 rok 1,1 mln
Teren za 1300000 zl
Okazja do kupna !!! Dlaczego panikujecie ??? 
  • PRZYPOMNIENIE Autor: ~robert
  • Re: PRZYPOMNIENIE Autor: ~konrad

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MTRANS 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.