Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,08 zł , zmiana od tamtej pory: -0,88%

Przymusowy wykup?

Zgłoś do moderatora
Chyba sie szykuje przymusowy wykup i zdjęcie spółki z giełdy. We wtorek 22 czerwca była transakcja pakietowa 4 228 673 sztuk po 9,3 zł . Prawdopodobnie sprzedającym był OFE Allianz. Teraz tylko porozumienie z Prezesem i będzie ponad 95%. Nic tylko wycisnąć.
Do końca czerwca dowiemy się kto był kupującym i sprzedającym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CPGROUP -3,43% 9,00 2021-09-17 13:55:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.