może faktycznie w listopadzie pójdzie kurs do góry. Problem polega na tym w którym roku??
Jeśli juz pójdzie do góry mocno to ......na 100% nie z tak wysokich poziomów. Może np przy 10gr za akcję "pociągnie " do np 18-20 gr i będziesz miał spektakularny UP, ale oczywiście większość "genialnych" inwestorów nawet nie odzyska polowy straconej kasy.
TU MA ZARABIAĆ KRÓL , JEGO KOLESIE, A NIE WY !!!!
WARTO TO SOBIE WRESZCIE UŚWIADOMIĆ