Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: 11,28%

Przyczyna spadków - odpis na 3 mln

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/UNIMA-2000-S-A-Informacja-o-podjeciu-przez-Zarzad-decyzji-o-dokonaniu-odpisu-aktualizujacego-wartosc-aktywow-finansowych-Emitenta-7578520.html

Zarząd Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. (dalej: Emitent) działając zgodnie z Art.17 ust.1 MAR podaje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o dokonaniu odpisu aktualizującego wartość posiadanych przez Emitenta aktywów w postaci udziałów w spółce IQnet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, dalej IQnet, (w której Emitent posiada 99,95 % udziałów) w kwocie 2 965 tys. zł

Odpis z tytułu utraty wartości aktywów obciąży wynik finansowy netto za 2017 rok, w efekcie czego Emitent nie wykaże zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMA -1,33% 2,96 2020-11-23 13:29:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.