Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: -3,77%

Przychody spadły o 29,1% r/r w I półr.

Zgłoś do moderatora
Cytat: „Przychody Grupy Przemysłowej PJP Makrum za 6 m-cy 2021 r. wyniosły 123 mln zł i były niższe o 50,5 mln zł (-29,1%), w stosunku do przychodów osiągniętych w analogicznym okresie 2020 r. Główną przyczyną zmian r/r wartości przychodów ze sprzedaży jest spadek przychodów w segmencie budownictwa przemysłowego o 55,3 mln zł (-57,1%)

Źródło: https://comparic.pl/makrum-przychody-spadly-o-291-r-r-w-i-polr-w-ii-polr-celem-poziom-z-2020r/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,30 2021-10-15 13:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.