Kapitalizacja obecna do tych zysków to jakieś nieporozumienie... Gdyby to porównać do "perełek" typu 4mass to tutaj kurs spokojnie mógłby być razy dziesięć.
Jak spekuła tu wejdzie to dwucyfrówka jak się patrzy.
Pozdrawiam tych co przed widłami udało się wejść - ja o papierze zapominam do końca roku, przy takim tempie rozwoju i do tego branży bardzo "na czasie" jestem baaaardzo spokojny o przyszły kurs. I nie mówię tu o poziomach rzędu 2-3 złoty...