Forum Giełda +Dodaj wątek

PRZEZ TAKICH KRETYNÓW jak ACE/MONIKA- forum spada na psy !!!

Zgłoś do moderatora
Właśnie chciałam w tym wątku o firmie w którą inwestuję przeczytać coś mądrego lub ciekawego ( zdarza się to w innych firmowych watkach) - a TU czytanie wypowiedzi to TYLKO STRATA CZASU !
OGROMNA STRATA CZASU !

POWTARZANE w KÓŁKO BANAŁY !

BRAK LUB PRAWIE WCALE TREŚCIWYCH INFORMACJI ,WARTOŚCIOWYCH SPOSTRZEŻEŃ i UWAG !

Monika, prosisz o coś mądrego ?
Wybacz ale na tle użytkownika "ace" i Twoim napisać cokolwiek z sensem i na serio, to brak szacunku dla samego siebie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACE 0,18% 15,98 2015-12-22 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.