Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,29 zł , zmiana od tamtej pory: 54,65%

Przestac sie mazac

Zgłoś do moderatora
Witam,
Proponuje przestac plakac nad rozlanym mlekiem,
PMPG to firma ktorej wartosc nominalna akcji jest 7 PLN, czyli ze wartosc kapitalu akcyjnego to 70 mln PLN
Dla porownania , jest wiele firm na GPW, ktore maja cene nominalna akcji 0,1 a nawet o,o1 pln. Czy ktos zdaje sobie sprawe z tego ze np PKO itp maja cene nominalna 1 PLN.
Co to oznacza w praktyce, a wlasnie to ze jesli inwestor X bedzie chcial zainwestowac w PMPG to musi objac akcje nowej emisji , najjlepiej bez pp, ale po cenie minimalnej 7 PLN, poniewaz nie mozna sprzedac akcji ponizej nominalu.
.
To tyle teoriii.
, w praktyce nalezy sprawdzic zachowanie kursu przed dziesiecioma laty i zobaczyc w lustrze powrot do ceny 18 PLN za 26 miesiecy, tyle trwa okres obliczeniowy MACD
pozdro ... p
  • Przestac sie mazac Autor: ~pegasus7

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG -3,16% 2,00 2025-10-13 15:06:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.