Cześć, tu wasz Zenek. Jutro kończy mi się roczna umowa ze spółdzielnia szkolną i przestanę zobrzydzac wam Pure. W sobotę jadę z rodzicami pod namiot nad jezioro, a potem z dziadkami w góry. Przepraszam, płacili mi lodami, cukierkami za każdy post, więc pokusa była duża. 67
PS po korytarzu szkolnym chodzi plotka że z tym Pure lepiej trafić nie mogliście.