Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,58%
mcan-ów

bardzo , ale to bardzo ciekawe
hegemon oddał do latoken 2 67 000 mcan i do latoken 3 2 300 000 mcan
idax global dostał 1 616 000 mcan.pewnie za usługi zw. z tokenem.
 
ogólnie mcan od momentu powstania zagoscił na 145 adresach z tego 128 adresów jest sprzed pół roku, to swiadczy jak mało nas jest.....ale to b. dobre narzedzie do oceny potencjału spółki .nawet PZU go nie ma....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,28 2023-06-07 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.