Forum Giełda +Dodaj wątek

Przemyslenie

Zgłoś do moderatora
Myślę że podbitka do 70 gr potem nabycie praw poboru 70 +10+10 =90 gr po od cieciu akcja spada na 30 gr . Oczywiście nie będzie notowanie prawo poboru co zmusi posiadaczy do objęcia emisji ( tak jak to było z ostatnia emisją)
PS . Do dziś nie ma scalenia poprzedniej emisji .Potem info o skupie własnym itd w koło
Brawo . W latach 90 było coś podobnego nazywało się łańcuszkiem św Antoniego .Dziś mamy wersje nowoczesną w majestacie prawa .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FONECO -11,11% 0,09 2013-12-05 01:00:00