Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -40,50%

Przemyślenia

Zgłoś do moderatora
Jeżeli po informacji o MOŻLIWOŚCI podpisania umowy kurs skoczył w kilka dni o 200 % na 1,7 zł to zastanówmy się gdzie wyląduje jak mamy już moustrap w swoim portfelu :) moim zdaniem 2,5-3 zł to rozsądna cena na początek, po wydaniu rocat jumpurr oczywiście poziom wyżej czyli 5 zł :) to już nie jest wydmuszka bez przychodów tylko studio gier takie są fakty !
  • Przemyślenia Autor: ~Vitkac
  • Re: Przemyślenia Autor: ~Wujek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OXYGEN 0,00% 0,48 2022-05-25 09:50:38